ERIKOISKILPAILUT             VIIKKOKILPAILUT               SARJA-  JA  JOUKKUEPELIT

 Kilpailun nimi Aika  Järjestävä seura
 SYYSKAADOT  11.9. - 8.10.2006  Kjk / Naiset
 PUNARAITA-TURNAUS 9.10. - 5.11.2006  Hartke
 MUSTA PÖRSSI TURNAUS 13.11. - 10.12.2006  Losca
 LIITONMESTARUUS  1. osakilp. 11. - 17.12.2006  Kauhajoen keilailuliitto
 HALLIMESTARUUS  2006/07 18. - 31.12.2006  Kauhajoen keilailuliitto
 TÄHTI OPTIKKO TURNAUS 1.1. - 28.1.2007  Kjk / Miehet
 TAMMISTON KELLO-OPTIIKKA KEILATURNAUS 29.1. - 25.2.2007  Kekäle keila
 BOTNIA GAMES 2007 26.2. - 25.3.2007  BBC-88
 LARRY´S PRO SHOP TOURNAMENT 26.3. - 22.4.2007  Strikehunters
 LIITONMESTARUUS 2007  lopputulokset 23. - 29.4.2007  Kauhajoen keilailuliitto
 LIITONTEMPAUS 1-6   6 osakilpailua
kauden aikana
 Kauhajoen keilailuliitto
 LIITTO-OTTELU veter. KJK-SJK 17.1.2007  Veteraanitoimikunta
 LIITTO-OTTELU miehet KJK-SJK 27.1.2007  Kilpailutoimikunta
 LIITTO-OTTELU naiset SJK-KJK 28.1.2007  Seinäjoen Keilailuliitto

 

LIITONTEMPAUS

  LIITONTEMPAUS  1 - 6
  18 parasta finaaliin 19.5. klo 10
Pist. yht.  1. kisa   2. kisa  3. kisa  4. kisa  5. kisa  6. kisa
6 s.    6 s.   12 s.  1-6 12 s.  7-12  6 s.    6 s.  
tulos pist. tulos pist. tulos pist. tulos pist. tulos pist. tulos pist.
1. Koivisto Aila KJK 97 1215 21 1160 0 1276 27 1150 0 1289 28 1214 21
2. Hyytiä Tatu Strikehunters 87 1174 17 1136 0 1245 24 1255 25 1045 0 1210 21
3. Myllymäki Juha HartKe 85 1259 25 1061 0 1224 22 1155 15 1236 23 0 0
4. Peltokangas Pauli Strikehunters 80 1214 21 1085 0 1179 17 1242 24 1130 0 1188 18
5. Einola Raimo BBC-88 79 1143 14 1247 24 1222 22 1132 0 1099 0 1194 19
6. Kallio Heikki Kjk 78 0 0 1230 23 1225 22 1213 21 1125 12 1118 0
7. Välkkilä Jorma HartKe 76 1156 15 1155 0 1268 26 1180 18 1171 17 0 0
8. Myllymäki Antti HartKe 74 1206 20 1176 17 1111 0 1145 14 1064 0 1237 23
9. Mäkiranta Anna-Liisa KJK 72 1157 15 1074 0 1239 23 1139 13 1125 0 1212 21
10. Ala-Panula Antti Losca 71 0 0 1156 15 1192 19 1213 21 1160 16 1123 0
11. Purola Taisto KJK 71 1183 18 1059 0 1197 19 1196 19 1103 0 1159 15
12. Tuomaala Feetu KJK 68 1134 0 1192 19 1175 17 1141 0 1186 18 1146 14
13. Välkkilä Toni HartKe 67 1159 15 0 0 1104 10 1190 19 0 0 1237 23
14. Latva-Laturi Esko KJK 66 1122 12 1138 13 1087 0 1219 21 1204 20 1105 0
15. Luoma-Kuutti Jukka Strikehunters 65 1111 0 1209 20 1175 17 1145 14 1149 14 1062 0
16. Laitinen Ritva LBT-92 62 0 0 1172 17 1178 17 1164 16 1119 0 1121 12
17. Kilpinen Ville Strikehunters 62 0 0 0 0 1253 25 1106 10 1149 14 1134 13
18. Ojala Arto Strikehunters 60 1074 0 0 0 1103 10 1301 30 1085 0 1200 20
  Kuusinen Kari Losca 56 0 0 1110 11 1227 22 1237 23 1050 0 1059 0
  Lusa Heikki KJK 55 1104 10 1143 14 1127 12 1193 19 1057 0 1039 0
  Härkönen Kosti KJK 54 1111 11 1155 15 1113 11 1174 17 0 0 0 0
  Laitala Heli KJK 51 976 0 0 0 1279 27 1240 24 0 0 0 0
  Järviluoma Hannes BBC-88 44 1131 13 1118 11 1106 10 1107 10 1090 0 0 0
  Ojanen Matti Kjk 44 0 0 0 0 1184 18 1113 11 1153 15 1055 0
  Honkaranta Petri Strikehunters 41 1238 23 1183 18 0 0 0 0 0 0 0 0
  Kohtanen Terttu Kjk 41 0 0 1106 10 1204 20 1115 11 0 0 0 0
  Pättikangas Teppo Strikehunters 39 0 0 1108 10 1163 16 1130 13 0 0 0 0
  Katila Liisa Kjk 36 0 0 1099 0 1107 10 1260 26 0 0 0 0
  Pietari Paavo Kjk 35 0 0 1082 0 1073 0 1145 14 1210 21 0 0
  Korkeaviita Kalevi Strikehunters 31 1099 0 0 0 1149 14 1171 17 0 0 0 0
  Kuoppa Marja Kjk 31 0 0 1074 0 1145 14 1177 17 0 0 0 0
  Kulmala Lauri Kekäle 30 0 0 0 0 1168 16 1149 14 0 0 0 0
  Mäenpää Mika KroKo 24 1125 12 1128 12 0 0 0 0 0 0 0 0
  Koivisto Eero KJK 24 1108 10 0 0 0 0 0 0 1145 14 0 0
  Jyllilä Veli-Jussi Kekäle 22 0 0 1061 0 0 0 0 0 1224 22 0 0
  Mäenpää Marjatta KroKo 16 1161 16 1029 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hakala Kai Strikehunters 15 1154 15 1074 0 1088 0 1034 0 0 0 0 0
  Väli-Torala Pentti Losca 15 1152 15 1064 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Ojanen Lea LBT-92 15 0 0 1156 15 0 0 0 0 0 0 0 0
  Välkkilä Matti HartKe 13 1132 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Rintala Marko HartKe 12 1120 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Einola Tiia Räme 12 0 0 0 0 1043 0 1120 12 0 0 0 0
  Laitinen Mauno Losca 11 0 0 937 0 1116 11 1096 0 0 0 1034 0
  Ala-Panula Sirkka-Liisa LBT-92 11 0 0 0 0 0 0 0 0 1110 11 0 0
  Ojala Esko Strikehunters 10 1058 0 0 0 989 0 988 0 1103 10 1059 0
  Räsänen Martti KJK 0 1098 0 1018 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Honkaranta Katja Strikehunters 0 1045 0 1076 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Marjamäki Lari Giants 0 1039 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Välkkilä Pirjo BBC-88 0 0 0 1086 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hakanen Seija Kjk 0 0 0 1072 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Mäkitalo Arto Kjk 0 0 0 1062 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Kallio Petri Kekäle 0 0 0 1057 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Lehtonen Mauri Kjk 0 0 0 1020 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Välikorpi Kari Strikehunters 0 0 0 1000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Liitontempauksen finaali 19.5.2007 I-vaihe
sijat 7.-18.
II-vaihe
sijat 1.-12.
III-vaihe
RoundRobin
1.  Koivisto Aila  Kjk - 805 952
2.  Myllymäki Juha  Hartke - 824 925
3.  Välkkilä Jorma  Hartke 826 804 858
4.  Välkkilä Toni  Hartke 941 854 810
5.  Mäkiranta Anna-Liisa  Kjk 779 799  
6.  Kilpinen Ville  Strikehunters 792 793  
7.  Einola Raimo  BBC-88 - 776  
8.  Kallio Heikki  Kjk - 775  
9.  Purola Taisto  Kjk 798 715  
10.  Laitinen Ritva  LBT-92 767 700  
11.  Peltokangas Pauli  Strikehunters - 630  
12.  Hyytiä Tatu  Strikehunters 0    
13.  Luoma-Kuutti Jukka  Strikehunters 766    
14.  Ojala Arto  Strikehunters 760    
15.  Latva-Laturi Esko  Kjk 753    
16.  Myllymäki Antti  Hartke 744    
17.  Ala-Panula Antti  Losca 0    
18.  Tuomaala Feetu  Kjk 0    
Tulokset sarjoittain

Takaisin

 

LIITONMESTARUUS 2007

Henkilökohtainen

 MIEHET A  FINAALI Alkukilp.
8 + 8 s.
RoundRobin
6 s.
Voittobonus
á 30 p.
Yhteensä

1.

 Välkkilä Toni  Hartke 3250 1207 90 4547
2.  Myllymäki Juha  Hartke 3051 1269 180 4500
3.  Myllymäki Antti  Hartke 3056 1130 150 4336
4.  Hyytiä Tatu  Strikehunters 3033 1082 60 4175
5.  Luoma-Kuutti Jukka  Strikehunters 2949 1013 60 4022
6.  Muurimäki Antti  Losca 2996      
7.  Orpana Juha  Losca 2945      
8.  Hautamäki Rainer  BBC-88 2924      

Finaalin tulokset sarjoittain

 MIEHET A  8+8 s.

 Alkukilpailun tulokset
 8 parasta finaaliin 5.5. klo 11.00
   Välkkilä Toni  Hartke 1650 1600 3250
   Myllymäki Antti  Hartke 1549 1507 3056
   Myllymäki Juha  Hartke 1546 1505 3051
   Hyytiä Tatu  Strikehunters 1555 1478 3033
   Muurimäki Antti  Losca 1612 1384 2996
   Luoma-Kuutti Jukka  Strikehunters 1493 1456 2949
   Orpana Juha  Losca 1534 1411 2945
   Hautamäki Rainer  BBC-88 1487 1437 2924
9.  Tuisku Matti  Kjk 1484 1434 2918
10.  Purola Taisto  Kjk 1476 1415 2891
11.  Korkeaviita Kalevi  Strikehunters 1479 1396 2875
12.  Välkkilä Jorma  Hartke 1456 1410 2866
13.  Koivisto Eero  Kjk 1457 1397 2854
14.  Ala-Panula Antti  Losca 1457 1372 2829
15.  Hakala Kai  Strikehunters 1425 1393 2818
16.  Nätkinniemi Matti  Hartke 1466 1345 2811
17.  Taskinen Janne  Strikehunters 1502 1305 2807
18.  Tuomaalaa Feetu  Kjk 1497 1283 2780
19.  Ojanen Matti  Kjk 1430 1344 2774
20.  Kallio Heikki  Kjk 1386 1378 2864
21.  Mäkinen Pauli  Kjk 1465 1298 2763
22.  Miettinen Veijo  Kjk 1468 1252 2720
23.  Järviluoma Hannes  BBC-88 1404 1246 2650
24.  Huhtanen Sauli  Hartke 1346 1258 2604
25.  Väli-Torala Pentti  Losca 1303 1234 2537
26.  Ala-Kokko Juhani  Kjk 1521   1521
27.  Kuja-Halkola Veli  BBC-88 1505   1505
28.  Hakanen Simo  Hartke 1450   1450
29.  Härkönen Kosti  Kjk 1425   1425
30.  Räsänen Martti  Kjk 1401   1401
31.  Kallio Petri  Kekäle 1399   1399
32.  Välkkilä Matti  Hartke 1392   1392
33.  Einola Timo  BBC-88 1379   1379
34.  Kulmala Lauri  Kekäle 1378   1378
35.  Mäenpää Mika  Kroko 1333   1333
36.  Rintala Marko  Hartke 1321   1321
37.  Laitala Hannu  Hartke 1321   1321
38.  Mäkitalo Arto  Kjk 1291   1291

 

 MIEHET B  FINAALI Alkukilp.
8 + 8 s.
RoundRobin
4 s.
Voittobonus
á 30 p.
Yhteensä

1.

 Kilpinen Ville  Strikehunters 2895 694 90 3679
2.  Laitinen Mauno  Losca 2772 712 90 3574
3.  Nurmela Erkki  Kjk 2798 695 30 3523
4.  Jyllilä Veli-Jussi  Kekäle 2748 725 30 3503
5.  Ojala Arto  Strikehunters 2786      
6.  Kulmala Anssi  Kekäle 2767      

Finaalin tulokset sarjoittain

 MIEHET B  8+8 s.  Alkukilpailun tulokset 
 6 parasta finaaliin 6.5. klo 12.00
   Kilpinen Ville  Strikehunters

1458

1437 2895
   Nurmela Erkki  Kjk 1473 1325 2798
   Ojala Arto  Strikehunters 1397 1389 2786
   Laitinen Mauno  Losca 1408 1364 2772
   Kulmala Anssi  Kekäle 1420 1347 2767
   Jyllilä Veli-Jussi  Kekäle 1426 1322 2748
7.  Einola Raimo  BBC-88 1400 1347 2747
8.  Yli-Kortesniemi Jonni  Strikehunters 1404 1342 2746
9.  Mannila Kari  Losca 1473 1266 2739
10.  Latva-Laturi Esko  Kjk 1379 1308 2687
11.  Pättikangas Teppo  Strikehunters 1366 1292 2658
12.  Marjamäki Timo  Kjk 1321 1321 2642
13.  Lusa Heikki  Kjk 1374 1261 2635
14.  Kuusinen Kari  Losca 1352 1249 2601
15.  Honkaranta Petri  Strikehunters 1363 1180 2543
16.  Välikorpi Kari  Strikehunters 1304 1236 2540
17.  Katajisto Mikko  Strikehunters 1328 1185 2513
18.  Peltokangas Pauli  Strikehunters 1237 1219 2456
19.  Lehtinen Veikko  Kjk 1253 1181 2434
20.  Koskimäki Jari  Losca 1242 1191 2433
21.  Pietari Paavo  Kjk 1256 1167 2423
22.  Ojala Esko  Strikehunters 1045 922 1967
23.  Mäenpää Raimo  Losca 1356   1356
24.  Einola Tuomo  BBC-88 1329   1329
25.  Järviluoma Heikki  BBC-88 1318   1318
26.  Becker Johnny  Strikehunters 1270   1270
27.  Einola Raine  Strikehunters 1155   1155
28.  Luoma-Nirva Lassi  Strikehunters 1155   1155
29.  Einola Iikka  Strikehunters 1153   1153
30.  Lehtonen Mauri  Kjk 1115   1115
31.  Aaltonen Osku  Strikehunters 1039   1039

 

 NAISET FINAALI  tasoituksin Alkukilp.
8 + 8 s.
RoundRobin
6 s.
Voittobonus
á 30 p.
Yhteensä

1.

 Välkkilä Pirjo  BBC-88 3035 1094 120 4249
2.  Koivisto Aila  Kjk 2949 1168 120 4237
3.  Kohtanen Terttu  Kjk 2959 1063 120 4142
4.  Laitala Heli  Kjk 3009 950 90 4049
5.  Laitinen Ritva  LBT-92 2955 1003 90 4048
6.  Kuoppa Marja  Kjk 2987      

Finaalin tulokset sarjoittain

 NAISET tasoituksin
 155-190/70%   8+8 s.
 Alkukilpailun tulokset 
 6 parasta finaaliin 6.5. klo 12.00
   Välkkilä Pirjo  BBC-88

1528

1507 3035
   Laitala Heli  Kjk 1636 1373 3009
   Kuoppa Marja  Kjk 1563 1424 2987
   Kohtanen Terttu  Kjk 1505 1454 2959
   Laitinen Ritva  LBT-92 1487 1468 2955
   Koivisto Aila  Kjk 1590 1359 2949
7.  Lehtineva Marja-Leena  LBT-92 1511 1435 2946
8.  Ala-Panula Sirkka-Liisa  LBT-92 1579 1346 2925
9.  Mäkiranta Anna-Liisa  Kjk 1525 1322 2847
10.  Katila Liisa  Kjk 1429 1398 2827
11.  Järviluoma Sinikka  BBC-88 1271 1241 2512
12.  Honkaranta Katja  Strikehunters 1500   1500
13.  Mäenpää Marjatta  Kroko 1477   1477
14.  Ojanen Lea  LBT-92 1446   1446
15.  Samppala Sirkka  LBT-92 1416   1416
16.  Siili Marjatta  Kjk 1378   1378
17.  Saarikoski Marja-Liisa  Kjk 1348   1348
18.  Harju Maija-Liisa  LBT-92 1208   1208

 

 VETERAANIT ikätas. 8+8 s. suoraan loppukilpailuna

1.

 Koivisto Eero  Kjk

1585

1525 3110
2.  Nurmela Erkki  Kjk 1593 1445 3038
3.  Tuomaala Feetu  Kjk 1601 1387 2988
4.  Purola Taisto  Kjk 1500 1439 2939
5.  Latva-Laturi Esko  Kjk 1491 1420 2911
6.  Kallio Heikki  Kjk 1434 1426 2860
7.  Ala-Panula Antti  Losca 1457 1372 2829
8.  Lusa Heikki  Kjk 1462 1249 2811
9.  Mäkinen Pauli  Kjk 1481 1314 2795
10.  Miettinen Veijo  Kjk 1468 1252 2720
11.  Huhtanen Sauli  Hartke 1386 1298 2684
12.  Mäkiranta Anna-Liisa  Kjk 1405 1218 2623
13.  Lehtinen Veikko  Kjk 1325 1253 2578
14.  Pietari Paavo  Kjk 1280 1191 2471
15.  Ala-Kokko Juhani  Kjk 1545   1545
16.  Härkönen Kosti  Kjk 1529   1529
17.  Räsänen Martti  Kjk 1433   1433
18.  Mäenpää Raimo  Losca 1396   1396
19.  Järviluoma Heikki  BBC-88 1326   1326
20.  Mäkitalo Arto  Kjk 1299   1299
21.  Lehtonen Mauri  Kjk 1227   1227
22.  Saarikoski Marja-Liisa  Kjk 1156   1156

 

 JUNIORIT tasoituksin 155-190/70%  8+8 s. 
 suoraan loppukilpailuna
1.  Hyytiä Tatu  Strikehunters 1611 1558 3169
2.  Kilpinen Ville  Strikehunters 1586 1581 3167
3.  Peltokangas Pauli  Strikehunters 1365 1339 2704
4.  Ojala Esko  Strikehunters 1245 1122 2367
5.  Becker Johnny  Strikehunters 1366   1366
6.  Luoma-Nirva Lassi  Strikehunters 1355   1355
7.  Aaltonen Osku  Strikehunters 1239   1239

Takaisin

JOUKKUEET

 MIEHET A  2x8 s. suoraan loppukilpailuna  
1.  Hartke 1  Välkkilä T 1600, Myllymäki J 1546 3146
2.  Strikehunters 1  Taskinen 1502, Luoma-Kuutti 1493 2995
3.  Kjk 2  Ala-Kokko 1521, Miettinen 1468 2989
4.  Kjk 4  Tuomaala 1497, Härkönen 1425 2922
5.  Losca 1  Orpana 1534, Muurimäki 1384 2918
6.  Kjk 1  Tuisku 1484, Ojanen 1430 2914
7.  Hartke 2  Myllymäki A 1549, Huhtanen 1346 2895
8.  Kjk 5  Purola 1476, Koivisto 1397 2873
9.  Strikehunters 2  Korkeaviita 1479, Hakala 1393 2872
10.  Kjk 3  Mäkinen 1465, Kallio 1386 2851
11.  Hartke 4  Välkkiä J 1456, Välkkilä M 1392 2848
12.  Hartke 3  Nätkinniemi 1466, Laitala 1321 2787
13.  Kekäle  Kallio P 1399, Kulmala L 1378 2777
14.  BBC-88  1  Hautamäki 1487, Järviluoma Ha 1246 2733
15.  Strikehunters 3  Hyytiä 1478, Peltokangas 1237 2715
16.  BBC-88  2  Einola Ti 1379, Einola Tu 1329 2708
17.  Kjk 6  Marjamäki 1321, Mäkitalo 1291 2612
18.  Losca 2  Ala-Panula 1372, Väli-Torala 1234§ 2606

 

 MIEHET A  4x8 s. suoraan loppukilpailuna  
1.  Hartke 1  Välkkiä T 1650, Myllymäki J 1505, Hakanen 1450, Nätkinniemi 1345, 5950
2.  Losca  Muurimäki 1612, Ala-Panula 1457, Orpana 1411, Väli-Torala 1303 5783
3.  BBC-88  Kuja-Halkola 1505, Hautamäki 1437, Järviluoma Ha 1404, Einola R 1400 2746
4.  Strikehunters  Hyytiä 1555, Luoma-Kuutti 1456, Korkeaviita 1396, Taskinen 1305 5712
5.  Kjk 2  Koivisto E 1457, Tuisku 1434, Purola 1415, Miettinen 1252 5558
6.  Kjk 1  Kallio H 1378, Ojanen 1344, Mäkinen 1298, Tuomaala 1283 5303
7.  Hartke 2  Myllymäki A 1507, Välkkilä J 1410, Huhtanen 1258 4175

 

 MIEHET B  2x8 s. suoraan loppukilpailuna  
1.  Kekäle  Kulmala A 1420, Jyllilä 1322 2742
2.  Strikehunters 1  Pättikangas 1366, Honkaranta P 1363 2729
3.  Strikehunters 3  Kilpinen 1437, Becker 1270 2707
4.  Kjk 1  Latva-Laturi 1379, Nurmela 1325 2704
5.  Losca 2  Laitinen 1408, Mannila 1266 2674
6.  Strikehunters 4  Yli-Kortesniemi 1342, Katajisto 1328 2670
7.  BBC-88  Einola R 1347, Järviluoma He 1318 2665
8.  Strikehunters 2  Ojala A 1389, Välikorpi 1236 2625
9.  Losca 1  Kuusinen 1352, Koskimäki 1242 2594
10.  Kjk 2  Lusa 1374, Pietari 1167 2541
11.  Strikehunters 6  Einola R 1155, Einola I 1153 2308
12.  Kjk 3  Lehtinen 1181, Lehtonen 1115 2296
13.  Strikehunters 5  Honkaranta K 1300, Ojala E 922 2222

 

 MIEHET B  4x8 s. suoraan loppukilpailuna  
1.  Kjk 3  Nurmela 1473, Marjamäki T 1321, Lusa 1261, Pietari 1256 5311
2.  Strikehunters 1  Yli-Kortesniemi 1404, Ojala A 1397, Pättikangas 1292, Katajisto 1185 5278
3.  Losca  Mannila 1473, Laitinen M 1364, Kuusinen 1249, Koskimäki 1191 5277
4.  Strikehunters 3  Kilpinen 1458, Peltokangas 1219, Luoma-Nirva 1155, Ojala E 1045 4877

 

 NAISET 2x8 s. tasoituksin 155-190/70%  suoraan loppukilpailuna
1.  Kjk 2  Laitala 1636, Kuoppa 1563 3199
2.  Kjk 1  Koivisto 1590, Kohtanen 1505 3095
3.  LBT-92  2  Ojanen 1446, Lehtineva 1435 2881
4.  LBT-92  1  Laitinen 1487, Ala-Panula 1346 2833
5.  Kjk 3  Katila 1429, Mäkiranta 1322 2751
6.  BBC-88  Välkkilä 1507, Järviluoma S 1241 2748

 

 NAISET 4x8 s. tasoituksin 155-190/70%  suoraan loppukilpailuna
1.  LBT-92  Ala-Panula S 1579, Lehtineva 1511, Laitinen 1468, Samppala 1416 5974
2.  Kjk 2  Mäkiranta 1525, Katila 1398, Siili 1378, Saarikoski 1348 5649
3.  Kjk 1  Kohtanen 1454, Kuoppa 1424, Laitala 1373, Koivisto 1359 5610

 

 JUNIORIT  2x8 s. 155-190/70% tasoituksin  suoraan loppukilpailuna
1.  Strikehunters  2  Kilpinen 1581, Becker 1366 2947
2.  Strikehunters 1  Hyytiä 1558, Peltokangas 1365 2923

Takaisin

 

LARRY`S PRO SHOP TOURNAMENT

 FINAALIN  TULOKSET Tulos 11 s. Tas yht. Voittobonus
á 30
Tulos yht.
1.  Välkkilä Toni  Hartke 2347 88 300 2735
2.  Kuusinen Kari  Losca 2014 341 270 2625
3.  Heinonen Sami  Giants, Pori 2161 44 195 2400
4.  Einola Raimo  BBC-88 2001 231 150 2382
5.  Kilpinen Ville  Strikehunters 1869 297 210 2376
6.  Hakanen Simo  Hartke 1958 165 180 2303
7.  Kokko Olavi  For Fun, Sjk 2091 66 120 2277
8.  Hyytiä Tatu  Strikehunters 1902 198 165 2265
9.  Myllymäki Juha  Hartke 2028 66 150 2244
10.  Korkeaviita Kalevi  Strikehunters 1796 198 120 2114
11.  Peltonen Heikki  For Fun, Sjk 1850 143 60 2053
12.  Järviluoma Hannes  BBC-88 2032 275 60 2032
Alkukilpailun tulokset Finaalin tulokset sarjoittain

Takaisin

 

BOTNIA GAMES 2007

 Finaalin tulokset 4 s 2 s. Yht. Match Play
1.  Hyytiä Tatu  Strikehunters     1327   396
2.  Laitala Heli  Kjk     1218 225 392
3.  Välkkilä Toni  Hartke     1280 199  
4.  Sadeharju Arttu  WRB     1182    
5.  Mansikkamäki Markku  For Fun     1160    
6.  Ojala Arto  Strikehunters     1147    
7.  Muurimäki Antti  Losca     1109    
8.  Koivisto Aila  Kjk          
9.  Katajisto Mikko  Strikehunters          
10.  Konsteri Sami  TuWe          
11.  Mäkinen Pauli  Kjk          
12.   Myllymäki Antti  Hartke          
Alkukilpailun tulokset

Finaalin tulokset sarjoittain

Takaisin

 

TAMMISTON KELLO-OPTIIKKA KEILATURNAUS

 Finaalin tulokset 6 s. 4 s. Yht.
1.  Kivelä Riku-Petteri  For Fun 1308 812 2120
2.  Sadeharju Arttu  WRB 1198 868 2066
3.  Hyytiä Tatu  Strikehunters 1180 849 2029
4.  Kulmala Lauri  Kekäle 1170 781 1951
5.  Pietari Paavo  Kjk 1164 769 1933
6.  Tuisku Matti  Kjk 1205 724 1929
7.  Luoma-Kuutti Jukka  Strikehunters 1156   1156
8.  Kilpinen Ville  Strikehunters 1121   1121
9.  Kallio Heikki  Kjk 1109   1109
10.  Mäyry Pekka  WRB 1094   1094
11.  Järvinen Esko  GF     0
12.  Mansikkamäki Markku  For Fun     0
Alkukilpailun tulokset

Finaalin tulokset sarjoittain

Takaisin

 

TÄHTI OPTIKKO TURNAUS

 Finaalin tulokset

Round Robin

11 s. bonus Yht.
1.  Mäyry Pekka  WRB 2418 210 2628
2.  Marjamäki Lari  Giants 2289 210 2499
3.  Mäkinen Pauli  Kjk 2283 180 2463
4.  Mäenpää Esa  Ke-57 2230 210 2440
5.  Ojanen Matti  Kjk 2224 180 2404
6.  Latva-Laturi Esko  Kjk 2253 150 2403
7.  Muurimäki Antti  Losca 2183 150 2333
8.  Ala-Panula Sirkka-Liisa  LBT-92 2136 150 2286
9.  Nurmela Erkki  Kjk 2094 150 2244
10.  Hyytiä Tatu  Strikehunters 2091 135 2226
11.  Myllymäki Antti  Hartke 2086 135 2221
12.  Laitinen Mauno  Losca 2030 120 2150
 

Alkukilpailun tulokset

Tulokset sarjoittain

Takaisin

 

HALLIMESTARUUS 2006/07

 HALLIMESTARUUS  12 s.  ka-tasoituksin 155-205 / 50 %
1.  Marjamäki Lari  Giants 2493
2.  Laitala Heli  Kjk 2483
3.  Jyllilä Veli-Jussi  Kekäle 2454
 

Kaikki tulokset

Takaisin

 

MUSTA PÖRSSI TURNAUS

  Finaalin tulokset Finaali Round Robin Yht.
6 s. 5 s. Bonus
1.  Välkkilä Toni  Hartke 1204 987 120 2311
2.  Pesonen Henri  WRB 1194 999 90 2283
3.  Jyllilä Veli-Jussi  Kekäle 1139 994 90 2223
4.  Muurimäki Antti  Losca 1225 915 15 2155
5.  Einola Raimo  BBC-88 1117 940 90 2147
6.  Tuomaala Feetu  Kjk 1127 893 45 2065
7.  Hemminki Kari  Yke-66 1106     1106
8.  Kallio Petri  Kekäle 1078     1078
9.  Luoma-Kuutti Jukka  Strikehunters 1035     1035
10.  Mäyry Pekka  WRB 0     0
11.  Orpana Juha  Losca 0     0
12.  Kuusinen Kari  Losca 0     0
 

Alkukilpailun tulokset

Tulokset sarjoittain

Takaisin

 

PUNARAITA-TURNAUS

 Finaalin tulokset  Round Robin
11 s.
Tas.
yht.
Bonus
á 30
Yht.
1.  Mäyry Pekka  WRB 2339 0 240 2579
2.  Myllymäki Juha  Hartke 2267 44 240 2551
3.  Peltokangas Pauli  Strikehunters 1989 297 210 2496
4.  Kilpinen Ville  Strikehunters 1889 319 270 2478
5.  Taskinen Janne  Strikehunters 2066 132 240 2438
6.  Pesonen Henri  WRB 2094 22 210 2326
7.  Becker Johnny  Strikehunters 1902 242 150 2294
8.  Räsänen Martti  Kjk 1922 198 150 2270
9.  Laitala Heli  Kjk 1977 110 60 2147
10.  Kulmala Anssi  Kekäle 1763 264 120 2147
11.  Välkkilä Jorma  Hartke 2136 165 90 2136
12.  Ojanen Matti  Kjk 0     0
 

Alkukilpailun tulokset

Tulokset sarjoittain

Takaisin

 

SYYSKAADOT

  Finaalin tulokset Finaali Round Robin Yht.
4 s. 5 s. Bonus
1.  Hooli Jukka  CPS 852 1143 120 2115
2.  Maja Juha  SC 858 1101 120 2079
3.  Marjamäki Lari  Giants 902 1083 90 2075
4.  Mäenpää Esa  Ke-57 777 1069 60 1906
5.  Hemminki Juhana  For Fun 786 1061 30 1877
6.  Ala-Kokko Juhani  Kjk 762 997 30 1789
7.  Kantola Piritta  Giants 757     757
8.  Laitala Heli  Kjk 755     755
9.  Säntti Juha  Strikehunters 734     734
10.  Koivisto Aila  Kjk 705     705
11.  Pesonen Henri  WRB 659     659
12.  Lusa Heikki  Kjk 0     0
Alkukilpailun tulokset Tulokset sarjoittain

Takaisin

 

 

LIITTO-OTTELUT

Veteraanit  Kauhajoki-Seinäjoki  17.1.2007

 KAUHAJOKI  6744 1. s. 2. s. 3. s. 4. s. 5. s. 6. s. tas. Yht.
 Tuomaala Feetu  Kjk 214 214 168 166 162 191 78 1193
 Koivisto Eero  Kjk 177 158 186 178 182 159 96 1136
 Härkönen Kosti  Kjk 160 168 168 200 201 147 78 1122
 Lusa Heikki  Kjk 180 191 155 191 184 149 66 1116
 Ala-Kokko Juhani  Kjk 254 133 147 169 193 181 18 1095
 Purola Taisto  Kjk 157 211 161 186 191 158 18 1082
                  6744
 SEINÄJOKI  7008                
 Sveholm Kaj  Se-Pe 200 200 279 214 148 200 84 1325
 Luomanen Jaakko  Yke-66 140 213 179 182 228 201 48 1191
 Vainio Kalevi  Atria 234 174 179 162 186 188 54 1177
 Hölsö Martti  Atria 202 205 226 169 157 191 18 1168
 Haikola Viljo  Yke-66 154 203 220 156 178 155 78 1144
 Ahonen Markku  Se-Pe 179 164 186 139 151 160 24 1003
                  7008

Takaisin

 

Miehet Kauhajoki-Seinäjoki 27.1.2007

 KAUHAJOKI  8823 1. s. 2. s. 3. s. 4. s. 5. s. 6. s. Yht.
 Välkkilä Toni  Hartke 170 192 225 190 212 179 1168
 Muurimäki Antti  Losca 182 180 209 162 219 204 1156
 Myllymäki Antti  Hartke 220 214 185 193 187 148 1147
 Luoma-Kuutti Jukka  Strikehunters 244 187 175 201 156 160 1123
 Härkönen Kosti  Kjk 181 189 201 183 176 179 1109
 Mäenpää Mika  Kroko 202 139 187 222 181 176 1107
 Ala-Kokko Juhani  Kjk 159 200   180 147 162 1014
 Myllymäki Antti  Hartke 150 199 150 142 180 178 999
                8823
 SEINÄJOKI  8885              
 Hautamäki Teemu  WRB 184 174 191 207 233 206 1195
 Vainio Kalevi  Atria 224 226 172 181 179 163 1145
 Mansikkamäki Markku  For Fun 184 184 223 169 189 178 1127
 Kokko Olavi  For Fun 182 214 166 182 211 169 1124
 Saari Kari  WRB 163 178 225 169 191 179 1105
 Luomanen Jaakko  Yke-66 201 203 178 175 175 171 1103
 Hölsö Martti  Atria 193 160 180 181 204 154 1072
 Peltonen Heikki  For Fun 195 122 172 169 175 181 1014
                8885

Takaisin

 

Naiset  Seinäjoki-Kauhajoki  28.1.2007

 SEINÄJOKI  6091 1. s. 2. s. 3. s. 4. s. 5. s. 6. s. Yht.
 Vähä-Koivisto Kati               1224
 Sarpo Paula               1095
 Kortemäki Saima               998
 Mikkola Marja-Liisa               949
 Ala-Louko Sisko               931
 Väli-Harju Aila-Maria               894
                6091
 KAUHAJOKI  6207              
 Koivisto Aila  Kjk             1077
 Mäenpää Marjatta  Kroko             1066
 Ala-Panula Sirkka-Liisa  LBT-92             1036
 Katila Liisa  Kjk             1018
 Laitala Heli  Kjk             1009
 Hakanen Seija  Kjk             1001
                6207

Takaisin

VIIKKOKILPAILUT

Kauhajoen Keilahalli, Viikkokilpailukalenteri
No Aika Sar
40 21.05.2007-27.05.2007 6
39 14.05.2007-20.05.2007 6
38 07.05.2007-13.05.2007 6
37 30.04.2007-06.05.2007 6
36 23.04.2007-29.04.2007 8
35 16.04.2007-22.04.2007 6
34 09.04.2007-15.04.2007 6
33 02.04.2007-08.04.2007 6
32 26.03.2007-01.04.2007 6
31 19.03.2007-25.03.2007 6
30 12.03.2007-18.03.2007 6
29 05.03.2007-11.03.2007 6
28 26.02.2007-04.03.2007 6
27 19.02.2007-25.02.2007 6
26 12.02.2007-18.02.2007 6
25 05.02.2007-11.02.2007 6
24 29.01.2007-04.02.2007 6
23 22.01.2007-28.01.2007 6
22 15.01.2007-21.01.2007 6
21 08.01.2007-14.01.2007 6
20 01.01.2007-07.01.2007 6
18 18.12.2006-31.12.2006 12
17 11.12.2006-17.12.2006 8
16 04.12.2006-10.12.2006 6
15 27.11.2006-03.12.2006 6
14 20.11.2006-26.11.2006 6
13 13.11.2006-19.11.2006 6
12 06.11.2006-12.11.2006 6
11 30.10.2006-05.11.2006 6
10 23.10.2006-29.10.2006 6
9 16.10.2006-22.10.2006 6
8 09.10.2006-15.10.2006 6
7 02.10.2006-08.10.2006 6
6 25.09.2006-01.10.2006 6
5 18.09.2006-24.09.2006 6
4 11.09.2006-17.09.2006 6
3 04.09.2006-10.09.2006 6
2 28.08.2006-03.09.2006 6
1 21.08.2006-27.08.2006 4
© Viking Bowling & Supply 1987-2007
Webmaster

 Takaisin

 

SARJA- JA JOUKKUEPELIT

 BAKER  seurajoukkuekisa 28.8.-7.9.2006
 PAIKALLISSARJA  2006-2007


BAKER  SEURAJOUKKUEKISA 2006

BAKER  SEURAJOUKKUEKISA 2006

 

 

Alkukilpailu

 

 

 

 

 

 

 - jokainen joukkue jokaista vastaan

 

 

 

 

 - 3 keilaajaa joukkueessa

 

 

 

 

 

 

 - 6 sarjaa / ottelu baker pelitavalla

 

 

 

 

     - kolmen sarjan jälkeen ratojen vaihto keskenään

 

 

     - aloitus;  jokainen keilaajaa vuorotellen

 

 

 

 

     - tasoitus 155-205 / 70%  aloittajan mukaan

 

 

 - voittobonus 50 / ottelu

 

 

 

 

 

 

 - osallistumismaksu 20 euroa + 13,50/peli

 

 

 

 

Finaali

 

 

 

 

 

 

 

 -  4 parasta joukkuetta

 

 

 

 

 

 

 -  joukkueen kokoonpano

 

 

 

 

 

 

     M,A-luokasta  1 keilaaja, B-luokasta  1 keilaaja, C,D-luokasta  1 keilaaja

      - jos seuralla ei ole M, A keilaajaa joukkueeseen niin silloin B-luokan keilaajia pitää olla 2

         - jos ei ole B keilaajaa niin silloin C, D-luokan keilaajia pitää olla 3.

 

 

         - jos seuralla useampia joukkueita keilaaja ei voi vaihtaa joukkuetta

 

 

 -  3 x 2 sarjaa erikoispelitavoilla (ei tasoituksia)

 

 

 -  finaalin yhteistulos ratkaisee palkintojärjestyksen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ma 28.8.

radat  1 / 2

 

radat  3 / 4

 

radat  5 / 6

 

 

18 - 19

Hartke - Shunters

 

KJK 2 - KJK 1

 

BBC 88 - Kekäle

 

 

19 - 20

BBC-88 - Losca

 

Hartke - KJK 2

 

Shunters - KJK 1

 

 

20 - 21

Shunters - Kekäle

 

KJK 1 - BBC 88

 

KJK 2 - Losca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ke 30.8.

radat  1 / 2

 

radat  3 / 4

 

radat  5 / 6

 

 

18-19

Hartke - BBC-88

 

Losca - S-hunters

 

Kekäle - KJK 2

 

 

19-20

BBC-88 - S-hunters

 

KJK 1 - Kekäle

 

Losca - Hartke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ma 4.9.

radat  1 / 2

 

radat  3 / 4

 

radat 5 / 6

 

 

18-19

Losca - KJK 1

 

Kekäle - Hartke

 

KJK 2 - BBC-88

 

 

19-20

KJK 1 - Hartke

 

S-hunters - KJK 2

 

Kekäle - Losca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ke 6.9.

Finaali

 

 

 

 

 

 

18 - 20

radat  3 / 4

 

radat  5 / 6

 

radat  3 / 4

 

 

 

sarjat 1 - 2

 

sarjat 3 - 4

 

sarjat 5 - 6

 

 

 

joukkue 1ja2 / 3ja4

 

joukkue 1ja2 / 3ja4

 

joukkue 1ja2 / 3ja4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tulos (ei bonusta)

 

voittobonus

Hartke

-

Shunters

1030

-

1074

 

Shunters

 

KJK 2

-

Kjk 1

1173

-

1072

 

Kjk 2

 

BBC-88

-

Kekäle

988

-

1024

 

Kekäle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBC-88

-

Losca

1033

-

1008

 

BBC-88

 

Hartke

-

KJK 2

1117

-

1137

 

Kjk 2

 

Shunters

-

KJK 1

1053

-

1032

 

Shunters

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shunters

-

Kekäle

1180

-

1088

 

Shunters

 

KJK 1

-

BBC-88

1090

-

1104

 

BBC-88

 

KJK 2

-

Losca

1064

-

988

 

Kjk 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hartke

-

BBC-88

1088

-

1062

 

Hartke

 

Losca

-

Shunters

1155

-

1126

 

Losca

 

Kekäle

-

KJK 2

1152

-

1133

 

Kekäle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBC-88

-

Shunters

1063

-

1166

 

Shunters

 

KJK 1

-

Kekäle

1188

-

1029

 

Kjk 1

 

Losca

-

Hartke

1263

-

1131

 

Losca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Losca

-

KJK 1

 1178

-

1095

 

Losca 

 

Kekäle

-

Hartke

 1197

-

1150

 

Kekäle

 

Kjk 2

-

BBC-88

 1078

-

1185

 

BBC-88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KJK 1

-

Hartke

 1021

-

1161

 

Hartke

 

Shunters

-

KJK 2

 1125

-

1136

 

Kjk 2

 

Kekäle

-

Losca

 1180

-

1070

 

Kekäle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pelatut

 

lyödyt

voitto

 

 

 

 

 

pelit

 

pisteet

bonus

Tulos

 

 

 

 

 

 

yht.

á 50

yht.

 

 

 1.

Strikehunters

6

 

6724

200

6924

 

 

 2.

Kjk 2

6

 

6721

200

6921

 

 

 3.

Kekäle

6

 

6670

200

6870

 

 

 4.

Losca

6

 

6662

150

6812

 

 

 5.

Hartke

6

 

6677

100

6777

 

 

 6.

BBC-88

6

 

6435

150

6585

 

 

 7.

 Kjk 1

6

 

6498

50

6548

 

                 
FINAALI                
   

9=X

X=3, 6, 9

 

Mini

Tulos

   
Kjk 2   600-243-190 600-196-211   105+106 571    
Strikehunters 600-191-218 600-173-204   111+98 623    
Kekäle   600-254-188 600-152-163   119+103 665    
Losca   600-166-207 600-164-156   117+86 710    
                 
Pelitapa                

9=X

2 s. 9 kaatunutta keilaa on kaato                   Tulos = 600 - heitetyt pisteet

X=3,6,9

2 s. ruuduissa 3, 6 ja 9 kaadot valmiina          Tulos = 600 - heitetyt pisteet

Mini

2 s. "laistoa" kaadettava joka heitolla keiloja
    ekaheitto ränniin = kaato,  paikkoheitto ränniin tai ei kaadettuja keiloja = paikkoheitto
    Tulos lisätään ed. sarjoihin

Takaisin

 

PAIKALLISSARJA  2006-2007

 

PAIKALLISSARJA   2006-2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pelataan kahdessa lohkossa ed. kauden tuloksien perusteella

 

Osallistumismaksu  15 euroa / joukkue + viikkokisan maksu / peli

 

 

 

A-lohkossa

 

 

 

 

 

 

 

Hartke, Strikehunters 1, Kekäle, Strikehunters 2

 

 

-

pelataan kaksinkertainen sarja + sijoitusottelukierros

 

 

 

-

lohkon neljänneksi sijoittunut pelaa ottelun B-lohkon voittajaa vastaan

 

 

voittanut joukkue pelaa seur. kaudella A-lohkossa

 

 

B-lohkossa

 

 

 

 

 

 

 

Kjk 1, Kjk 2, BBC-88, Losca, Kjk N

 

 

 

 

-

pelataan yksinkertainen sarja + 2 sijoitusottelukierrosta

 

 

-

lohkon voittanut joukkue pelaa ottelun A-lohkon neljättä vastaan

 

 

 

hävinnyt joukkue pelaa seur. kaudella B-lohkossa

 

 

PELISÄÄNNÖT

 

 

 

 

 

 

 

-

merkinnnän yhteydessä

 

 

 

 

 

-

4 keilaajan joukkueella (+ varapelaaja loukkaantumisen varalta)

 

 

-

jokaisen osallistuvan seuran erikoiskilpailun aikana on yksi kierros

 

-

keskiarvotasoitus on erikoiskilpailun mukainen

 

 

 

-

otteluvoitosta 150 bonuspistettä

 

 

 

 

 

tasatilanteessa jaetaan pisteet 75 + 75

 

 

 

 

-

ottelusiirrot sovittava keskenään sovittaen erikoiskisan aikatauluihin

 

 

(ottelu pelattava ko. kierroksen erikoiskisan aikana)

 

 

 

-

ottelusiirrosta on ilmoitettava keilahallille viimeistään ko. viikon tiistaina.

 

-

siirrot vahvistaa kilpailutoimikunnan puolesta Hannes Järviluoma

 

 

-

sarjataulukon mukaiseen (tai hyväksytty ottelusiirto) otteluun

 

 

 

tulematta jäänyt joukkue jää pisteittä,

 

 

 

 

 

mutta joutuu suorittamaan kilpailumaksut normaalisti

 

 

 

 

Paikalla oleva joukkue pelaa ottelun normaalisti saaden lyödyt pisteet

 

 

tasoitukset ja voittobonuksen.

 

 

 

 

 

-

joukkue voi keilata ottelun vajaalla keilaajamäärällä

 

 

 

-

ottelun aikana loukkaantuneen pelaajan saa vaihtaa varapelaajaan

 

-

jos joukkue luopuu sarjasta kesken kauden joutuu se suorittamaan

 

 

jäljellä olevat sarjataulukon mukaisien otteluiden kilpailumaksut

 

 

-

lohkojako ja pelitapa sovitaan kausittain

 

 

 

 

-

muissa tapauksissa noudatetaan valtakunnansarjan sääntöjä

 

 
A-LOHKO                
peliaika Joukkueet Tulos Voittobonus
 22.9. pe 18.00 Hartke - Shunters 1  4640 - 4802  Shunters 1  150
23.9. la 14.15 Shunters 2 - Kekäle  4397 - 4456  Kekäle 150
                     
 21.10. la 13.30 Kekäle - Shunters 1  4368 - 4989  Shunters 1  150
22.10. su 11.45 Shunters 2 - Hartke  4809 - 4605  Shunters 2  150 
                     
 18.11. la  11.45 Shunters 1 - Shunters 2  4642 - 4556 Shunters 1 150
  la 13.30 Hartke - Kekäle  4824 - 4788 Hartke 150
                     
 13.1. la 13.30 Shunters 2 - Shunters 1  4845 - 4679 Shunters 2 150
 16.1. ti 20.00 Kekäle - Hartke  4637 - 4639  Hartke 150
                     
3.2. la  11.45 Shunters 1 - Kekäle  4720 - 4459  Shunters 1  150
  la 13.30 Hartke - Shunters 2  4679 - 4651 Hartke 150
                     
3.3. la 13.30 Shunters 1 - Hartke  4759 - 4614  Shunters 1  150
 4.3. su 11.45 Kekäle - Shunters 2  4476 - 4668 Shunters 2 150
                     
7.4. la  11.45 Shunters 1 - Hartke  4885 - 4564  Shunters  150 
9.4. ma 13.30 Shunters 2 - Kekäle  4521 - 4674  Kekäle 150 
                     
12.5. la  11.45 Kekäle - Kjk 2

4800

-

4296     
     

Voittaja
A-lohkoon

 

Häviäjä
B-lohkoon

         
                 
          Tulos yht. Bonusp. Tulos Pelit
      Strikehunters 1 29341 750   5 28591 6
      Hartke 28451 450   3 28001 6
      Strikehunters 2   28376 450   3 27926 6
      Kekäle 27334 150   1 27184 6
                   
 
B-LOHKO                  
peliaika   joukkueet tulos voittobonus
24.9. su  11.45   Kjk1 - Kjk N 4534 - 4646  Kjk N  150
3.10  ti 20.00   Losca - BBC-88  4391 - 4500 BBC-88 150
                       
21.10. la  11.45   Kjk 1 - Kjk 2  4592 - 4806 Kjk 2 150
 22.10. su 13.30   Kjk N - Losca 4595 - 4529 Kjk N 150
                       
 19.11. su  11.45   Losca - Kjk 1  4634 - 4664 Kjk 1 150
  su 13.30   Kjk 2 - BBC-88  4467 - 4739 BBC-88 150
                       
13.1. la  11.45   BBC-88 - Kjk 1 4508 - 4680 Kjk 1 150
 14.1. su  13.30   Kjk N - Kjk 2  4648 - 4661 Kjk 2 150